O webu


Tento web vznikl, aby prezentoval mé nabídky na různých portálech. To ale není jeho jediný účel. Jeho dalším účelem je například informovat potencionální kupující, o co přesně na aukcích "hrají".

Dalšími bonusy oproti nabídkám na portálech jsou:

  • Kvalitnější fotografie - U oficiálních nabídek na portálech jsou fotografie zkomprimované a kvalita je snížena na 80% a méně.
  • Lepší popis předmětu - Popis na těchto stránkách bude vždy o něco přehlednější, protože jej lze aktualizovat i během probíhající aukce.
  • Odkazy na stažení ovladačů - Pokud jsou vyžadovány ovladače pro zařízení, je možné, že bude poskytnut odkaz k jejich stažení.

Jak možná víte, specializuji se na nákup, opravy a prodej historických komponent, ať už jde o základní desky, paměti, procesory, mechaniky, nebo celá PC. Obvykle vykupuji netestované zboží, občas i ve zjevně nefunkčním stavu, které následně otestuji a případně, pokud je to v mých silách, opravím. Poté obvykle putuje takové zboží k novým majitelům například přes aukční portál Aukro, nebo v nabídce na některém z fór či některé skupině věnující se starému HW.